Лечение кедровым маслом.


ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ ОЛІЇ СИБІРСЬКОГО КЕДРУ У КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ НЕВРОТИЧНИХ РОЗЛАДІВ.

Проф., д.м.н. Б.М. Доронин
Новосибирский государственный медицинский университет,
Кафедра неврологии

Невротичні розлади супроводжують різні соматичні захворюванняі, що зустрічається в практиці лікаря. Це пов'язано з несприятливим впливом на організм людини різних факторів, таких як паління, вживання алкоголю, ожиріння, несприятлива екологічна ситуація. Вплив цих факторів різко знижує стійкість організму до впливу фізичних, психічних навантажень, а в кінцевому підсумку зменшується працездатність. При тривалому хронічному впливі розвиваються порушення серцево-судинної та нервової системи, знижується імунологічна реактивність. Розлад нервової системи призводить до розвитку таких патологічних станів як тривога, депресія, порушення сну та інші невротичні реакції, аж до панічних атак. Профілактика невротичних розладів є необхідним терапевтичним впливом для осіб з подібної групи ризику.

Біологічна цінність олії сибірського кедра визначається високим вмістом у його складі:
1. поліненасичених жирних кислот (лінолева, ліноленова, олеїнова) не менше 60%;
2. вітамінів групи А (каротиноїди), В1 (тіамін), В2 (рібофламін);
3. незамінних амінокислот;
4. життєво важливих мікроелементів (йод, фосфор, калій, магній, марганець, мідь, цинк, кобальт, та ін)

Масло сибірського кедру є природним концентратом вітаміну Е іполіненасичених жирних кислот (ПНЖК), які не синтезуються в організмі людини і можуть надходити в організм тільки з їжею.


Висока медична цінність масла сибірського кедра підтверджується його хімічним складом. Воно перевершує всі відомі масла за кількістю фосфатидного фосфору. Це цінний поживний продукт, який позитивно впливає на організм людини за рахунок вмісту магнію, який незамінний при лікуванні захворювань неврологічного профілю. 

Магній має властивість розширювати кровоносні судини і зменшувати підвищену збудливість нервової клітини. 
Вітаміни групи Е володіють високою аксідантной активністю. Широко відомо позитивний вплив вітаміну Е на функцію статевих та інших ендокринних залоз. Вітамін А впливає на ріст і розвиток організму, підвищує імунологічну опірність організму до багатьох інфекцій.


Відомо, що хронічний дефіцит ПНЖК і вітаміну Е може стати причиною розвитку атеросклерозу, діабету, шкірних захворювань, синдрому хронічної втоми, передчасного старіння організму.

Масло сибірського кедра застосовується при лікуванні багатьох хвороб, воно є ефективним природним антиоксидантом. Широко використовується в неврології. У першу чергу, воно є незамінним для тих людей, які ведуть активний спосіб життя і щодня перебувають у стані психо-емоційної напруги.


Прийом олії сибірського кедра сприяє усуненню синдрому хронічної втоми, підвищує адаптивні здатності організму, воно має загальзміцнювальну дію, покращує склад крові, сприяє підвищенню рівня гемоглобіну, регулює ліпідний обмін, за рахунок нормалізації ліпідного профілю.

Масло сибірського кедра рекомендується для нормалізації діяльності нервової системи: для уповільнення процесів старіння, збереження високої працездатності і гарного самопочуття до глибокої старості.


Рекомендації щодо застосування: по одній чайній ложці 2-3 рази на день під час їжі, що забезпечує адекватний рівень потреби в ПНЖК на 22% (12,5 г), вітаміну Е на 20% (2,0 мг). 
Курс прийому 1 місяць. Помітний терапевтичний ефект настає вже після двотижневого прийому.

___________________________________________________________________________________________

Себорея, шелушение кожи, морщины: протирать кожу натуральным маслом 1 раз в день.

Кожа рук: шелушащиеся или потрескавшиеся руки рекомендуется лечить спри помощи компрессов. Для этого руки нужно обертывать льняной тканью, смоченной слегка подогретым маслом.

Уход за кожей головы при перхоти:
• Масло кедра – 1 столовая ложка
• Чай - 1 столовая ложка
• Водка - 1 столовая ложка
Все компоненты смешать и готовым составом смазывать кожу головы и корни волос за 2-3 часа до мытья. Процедуру повторять 2 раза в неделю до исчезновения перхоти.

Главная Эко Продукция Эко Продукты Эко Лекарства Контакты